Fancy Cat Eye gēla nagu laka un magnēts

GALAXY kolekcija no OULAC - vienkāršs veids, vairākkārt paplašināt jūsu gēla nagu laku paleti!
8 eleganti toņi ar krāsainām, vizuļojošām pārslām piešķirs svētku noskaņu jebkuram manikīram! Līdzeklis piemērots izmantošanai kā patstāvīgi, tā arī pa virsu jebkura toņa gēla nagu lakai.
Sezonas karstākais jaunums!
FANCY CAT EYE kolekcija no OULAC
 
Multihromatiska magnētiskā gēla nagu laka ar 3D efektu. 6 pasakainas krāsas, kas mainīs jūsu nagu izskatu līdz nepazīšanai! Katra no šīm gēla nagu lakām maina toni atkarībā no skata leņķa un gaismas intensitātes - ideāls variants visiem, kas nevar izvēlēties piemērotu toni vai grib uzklāt visus uzreiz! Turklāt, toņus iespējams kombinēt un uzklāt tos vienu otram pāri. Neatkārtojama krāsu zaigošana liks jums aplūkot jūsu greznos nagus atkal un atkal. Uzmanieties! Tik satriecošs manikīrs var pilnībā pārņemt jūsu uzmanību!
Piezīme: uzklāt uz melna vai jebkura cita tumša toņa bāzes.

Universāls divpusējs magnēts "Kaķacs" pavisam viegli ļauj radīt satriecošu rezultātu uz nagu virsmas, pārklātas ar magnētisko vai parasto gēla laku. 

Pietuvinot magnētu naga virsmai ar tā kvadrāta formas galu, rodas precīza un taisna līnija. Savukārt apaļas formas gals rada pārsteidzošu gradienta efektu.


© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.