Baltic Beauty 2018

Vērienīgākais un krāšņākais skaistuma industrijas pasākums Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā jaunākos kosmētikas produktus, aktuālākās skaistumkopšanas tendences un profesionāļu konsultācijas.

Cien. korporācijas biedri!

Korporācija "Nagu skaistumkopšanas amatu apvienība" (NSAA) un SIA "Oniks BETA" piedāvā kompānijas birojā Dārzaugļu ielā 1-104 iegādāties ielūgumus uz lielāko skaistumkopšanas izstādi Baltijā - "Baltic Beauty 2018", kura norisināsies no 2. līdz 4. novebrim Starptautiskajā izstāžu centrā Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, ar atlaidi - par 3,50€.

Gaidīsim jūs!

Ielūgumu skaists ir IEROBEŽOTS!

Ielūgumus Jūs varat iegādāties līdz 01.11.2018.

Ar cieņu,

Korporācija "Nagu skaistumkopšanas amatu apvienība"
SIA "Oniks BETA"

Ekspozīcija

Ik gadu izstādē piedalās vairāk nekā 320 dalībnieku no 11 valstīm, kas piedāvā gan profesionālo kosmētiku un aprīkojumu, gan plaša patēriņa produktus.

Konkursi un meistarklases

Vairāk nekā 50 skaistuma industrijas profesionālajos konkursos savu meistarību, izveicību un oriģinalitāti demonstrē gan jaunie talanti, gan pieredzējuši meistari. Savukārt kopā ap 30 meistarklasēs var vērot augstas klases profesionāļu paraugdemonstrējumus.

Semināri un konferences

Izstādē notiek piecas plaša mēroga skaistumkopšanas konferences un daudzveidīgi semināri, kuros ar aktuālākajām nozares tendencēm dalās starptautiska un vietēja mēroga eksperti.

 


© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.