ORLY – leģendārā klasika

Mūsdienās neatradīsiet īpaši daudz sieviešu, kas nebūtu pazīstamas ar Orly firmas zīmes produkciju. Tik nagu laku vien tiek ražots vairāk kā 100 toņos un nokrāsās katru gadu – koši sarkanās, maigi rozā, matētas vai glancētas, eleganti caurspīdīgas un ar metālisku atspulgu – jebkurai gaumei, nemaz nerunājot par nagu, roku ādas un visa ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Džefs Pinks ir tas kungs, kas, būdams pavisam jauns, 1975. gadā dibināja mazu, vietējas nozīmes kompāniju, kuru rekordīsā laikā viņš mācēja pārvērst par lielu starptautisku uzņēmumu, kas ieguvis slavu un augstu profesionālu reputāciju vispirms Holivudā, bet pēc tam arī visā pasaulē. Jums jāpiekrīt, ka jau pirmajā gadā padarīt par savām pastāvīgajām klientēm gan lielas, gan mazākas Holivudas zvaigznes līdzinās fantastikai, lai arī tā ir tīrā patiesība. Kā viņam tas izdevās? Vienkārši, kā jau viss ģeniālais.

Ideja, kas Džefam Pinkam ienāca prātā modes skates laikā Parīzē, īstenībā bija ģeniāla savā vienkāršībā. Viņš pamanīja, ka modeles, neskaitāmu pārģērbšanos izmocītas, nepaspējot uztaisīt manikīru, kas piestāvētu katram tērpam, „atsvaidzināja” nagus ar balta zīmuļa palīdzību, novelkot līniju naga gultnē zem naga plātnes.

Holivuda jauno manikīra stilu pieņēma uz „urrā!” – tas izrādījās universāls, piestāvot jebkuram skatuves tēlam un videi. Ne ar mazāku sajūsmu šo funkcionālo un ērto stilu pieņēma miljoni sieviešu. Kā nu ne, ja tas der visiem dzīves gadījumiem un visiem imidža tipiem – no hipija līdz haute coutute. Šodien franču manikīrs tiek atpazīts kā klasiskais, bet kompānija Orly ir sasniegusi kolosālus panākumus šajā nozarē, pateicoties plašai krāsu gammai nagu laku franču manikīram un speciālajiem kosmētiskajiem komplektiem. Orly „Franču mācību stundas” bagātināja meistaru paleti ar tādiem izsmalcinātiem manikīra veidiem kā franču vilnis, franču „stūrītis”, franču ačgārnais un franču diagonālais – īsta franču revolūcija!

Firmas zīme, kurai nav līdzīgu

Ir skaidrs, ka labam manikīram ir vajadzīgi veselīgi un stipri nagi, bet tādi diemžēl ir ne visiem. Ņemot vērā šo ikdienas apstākli, kompānija Orly izstrādāja un turpina izstrādāt dažādus līdzekļus, kas palīdzētu efektīvi uzlabot dabīgo nagu stāvoklis. Orly arsenālā ir ap divdesmit nagu kopšanas līdzekļu, ar kuru palīdzību var atrisināt jebkuras problēmas un sasniegt ideālu nagu stāvokli.

Nagu laku palete pastāvīgi tiek papildināta ar moderniem toņiem, bet katrai sezonai kompānija piedāvā visaktuālāko krāsu paleti. Katra kolekcija ir savā veidā unikāla, bet dažas no tām tikpat labi varētu pretendēt uz īstu atklājumu statusu skaistumkopšanas industrijā.

Jā, un ir vērts pieminēt arī flakonu vāciņus! Brīnišķīgie nagu laku un nagu kopšanas līdzekļu vāciņi, taisīti no mīkstas gumijas, ir viegli attaisāmi – tā ir īpaši Orly kompānijas tehnoloģiskā prasme, par ko tai īpašs paldies gan no manikīra meistariem, gan no tām, kas nagus krāso mājas apstākļos.

Labāk iepazīties ar visiem kompānijas Orly dārgumiem, kas garantē skaistus dabīgos nagus, var Latvijas nagu skaistumkopšanas industrijas līdera – Oniks Beta – kompānijā.

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.