Jūras stila manikīrs

Mēs zinām, par ko jūs domājat katru vasaru - ilgi gaidītais atvaļinājums pie jūras vairs nav aiz kalniem! Ir īstais laiks atjaunot pludmales garderobi un saules aizsardzības līdzekļu klāstu, kā arī vasarīgu manikīru jūras stilā!

Ūdens imitācija

Jūras stila manikīrs bieži tiek izpildīts atbilstošā krāsu diapazonā. Turklāt modernās nagu dizaina tehnoloģijas ļauj gandrīz precīzi imitēt ūdeni. Taču tas, kāds būs šis ūdens, lemjat vienīgi jūs: dziļš un tumši zils kā noslēpumainie okeāna dziļumi vai zilganzaļš un caurspīdīgs kā smilšu sēklis blakus tropu salai.

 

 

Viļņu atdzīvināšana uz nagu virsmas

Lai jūraszils manikīrs zaigotu kā ūdens saules staros, pievienojiet nedaudz mirdzuma, izmantojot caurspīdīgu virsējo pārklājumu ar smalkiem vizuļiem vai mirdzošu pulveri.

 

 

Jūras stila dizains ar krāsu pāreju

Nagu dizains ar krāsu pāreju izskatās īpaši eleganti. Pakāpeniska pāreja no baltas krāsas uz zilu vai no gaiši zilas krāsas uz pudeles stikla krāsu izskatās ļoti spilgti un oriģinālai. Lai panāktu šo efektu, jūs varat izmantot termo gēla laku, kas maina krāsu temperatūras ietekmē vai sajaukt divu vai trīs dažādu toņu gēla lakas.

 

 

Pludmales brīvdienu atribūti

Ar ko jums asociējas jūra? Protams, ka ar pludmales brīvdienām: spilgtiem saulessargiem, tropiskiem augļiem un kokteiļiem, koraļļiem un zivtiņām, palmām un neparastiem dažādu formu un izmēru gliemežvākiem. Starp citu, palmas var zīmēt praktiski uz jebkura fona, sākot ar spilgti zilu (skaidru debesu krāsa) un beidzot ar spilgti sarkanu vai tumšsarkanu (Āfrikas saulrieta krāsa).

 

 

Eksotiski motīvi

Lai padarītu vasarīgo jūras stila manikīru izteiksmīgāku, izmantojiet eksotiskus motīvus. Pludmales manikīrs spilgti rozā, dzeltenos, citrona toņos izskatās ļoti interesanti. Uz koša fona īpaši pievilcīgi liekas tematiski zīmējumi: flamingo, bruņurupuči, Havaju vainagi u. c.

 

 

Stempings un apgleznošana

Ar stempinga vai apgleznošanas palīdzību uz nagiem var viegli izveidot jebkuras jūras stila mākslinieciskās variācijas. Katrai metodei ir savas priekšrocības. Stempings ietaupa laiku, savukārt apgleznošana ļauj izveidot unikālus rakstus un zīmējumus. Izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk, iemiesojot jūsu fantastiskākās idejas manikīrā!

 

 

Apjoma dizains

Jūras stila manikīrs popularizē visus spīdīga un caurspīdīga dekora veidus: akmentiņus, sudraba foliju, perlamutra un krāsainus spīdumus, 3D ūdens pilienus... Tas viss ļauj nagu kopšanas speciālistiem radīt ideālu manikīru brīvdienām - kā foto.

 

 

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.