Top 5 padomi nagu stāvokļa uzlabošanai

Jūsu mīļākais nagu kopšanas speciālists ir aizbraucis uz konferenci, semināru vai atvaļinājumā? Par laimi, pirms došanās prom viņš deva dažus noderīgus padomus, kā viņa prombūtnes laikā uzturēt nadziņus skaistus un izturīgus mājas apstākļos. Un šie padomi noderēs arī jums, ja nolemsiet aizceļot tālāk no mājīgajiem nagu saloniem.

Sāksim no sākuma: kas ir nags? Tas sastāv no keratīna slāņiem, starp kuriem atrodas ūdens un tauki. Tieši ūdens un tauku līdzsvars ir skaistu nagu garantija: ja ūdens ir maz, nagi kļūst sausi un lūstoši, bet ja tā ir pārlieku daudz - tie uzbriest un slāņojas. Lūk, arī pirmais padoms:

  1. Nepārspīlējiet ar ūdeni! Par to, ka trauki jāmazgā cimdos visi jau tā zina, bet arī ar nagu vanniņām ir jābūt uzmanīgiem. Galvenais ir mērs!
  2. Ēteriskās eļļas ir jūsu labākie draugi. Un ne tikai ādai - arī nagu novērtēs šo esenci. Pievienojiet pāris ēteriskās eļļas pilienus parastai augu eļļai un ieziediet to nagos. Tas stiprinās un baros naga plātni. Ja jūsu nagu ir sausi, izmantojiet speciālas mitrinošas eļļas.
  3. Vitamīni. Tie patīk visiem, bet nagiem - it īpaši. Izvēlieties roku krēmus ar augstu A un E vitamīnu koncentrāciju.
  4. Caurspīdīga nagu laka - papildus nagu aizsargāšana, tostarp no ultravioletiem stariem, kas ir īpaši svarīgi vasaras sezonā! Galvenais ir izpētīt sastāvu - nagu lakai nevajadzētu saturēt toluolu un formaldehīdu - šīs toksiskās vielas var kaitēt veselībai. Tāpat pievērsiet uzmanību etiķetei - ja uz tās ir rakstīts "Nesatur piecinieku", tad nagu lakā nav formaldehīda (formaldehyde), formaldehīda sveķu (formaldehyde resins), toluola (toluene), dibutilftalāta (dibutyl phthalates vai saīsināti DBP) un kampara (camphor).
  5. Ja mājas apstākļos vēlaties apgriezt nagus, izmantojiet stikla vīli ar augstu abrazīvumu - sākot ar 220 gritiem. Atšķirībā no metāla nagu vīles, tā nebojā nagu struktūru.

Jūsu nagi jums pateiks paldies, bet jūsu nagu speciālistam nākamreiz būs mazāk darba, jo skaists manikīrs var izdoties tikai uz veseliem un izturīgiem nagiem!

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.