Spēcīgs pretsēnīšu līdzeklis no Nail Tek

Pēdu un plaukstu ādas un nagu slimības ir delikāta un izplatīta problēma. Sēnītes provocē nepatīkamu aromātu rašanos un ietekmē kāju, roku un nagu plātnes estētisko izskatu. Nekādā gadījumā nedrīkt šo problēmu ignorēt - cik ātri vien iespējams, jāapbruņojas ar kvalitatīvu pretsēnīšu līdzekli. Spēcīgs pretsēnīšu līdzeklis

Efektīvākā ārstēšanas metode bez ārsta receptes.


fungalNail Tek pretsēnīšu līdzekļa MAXIMUM STRENGTH ANTI-FUNGAL sastāvā ir vienīgais izplatītākais pretsēnīšu līdzeklis, kas ir pieejams bez ārsta receptes un ir pierādījis sevi kā noderīgu līdzekli cīņā pret nagu sēnīti.

Maximum Strength Anti-Fungal pretsēnīšu līdzeklis ir sadalīts pa devām, paredzētām vienam cilvēkam. Salonā meistars atver šo līdzekli, uzklāj un tad atdod iepakojumu klientam līdzi uz mājām, lai to varētu turpināt lietot ikdienā. Lai pilnībā likvidētu sēnīšu infekciju, līdzeklis ir jālieto katru dienu, līdz ir izlietots viss flakons.

Nail Tek pretsēnīšu līdzekli Maximum Strength Anti-Fungal uzklāj ar otiņu, atšķirībā no citiem aplikācijas veidiem (piemēram, iemērkšana, uzsmidzināšana).

Aplikācija ar otiņu ir visefektīvākā uzklāšanas metode šāda veida pretsēnīšu līdzekļiem.

 

1. Otiņa ar īsiem sariņiem it kā iestumj līdzekli dziļāk naga virsējā slānī un apkārtējos inficētajos audos. Tādējādi līdzeklis nonāk tieši tur, kur dzīvo un aug sēnīšu infekcija. Ja pretsēnīšu līdzekli tikai uzsmidzina vai uzpilina uz naga, tas ļoti reti izrādās efektīvs paņēmiens sēnīšu infekcijas ārstēšanai (galu galā, ja sēnīte attīstītos tikai uz virsmas, to varētu vienkārši noslaucīt vai nomazgāt). Sēnīšu infekcija atrodas dziļi nagā un apkārtējos audos.

2. Otiņa ar īsiem sariņiem padara iespējamu līdzekļa precīzāku uzklāšanu uz skartās zonas.

3. Pateicoties īsajiem otiņas sariņiem, tiek zaudēts tikai pavisam neliels līdzekļa daudzums.

4. Lietojot otiņu ar īsiem sariņiem, netiek piesārņots pudelītē atlikušais līdzeklis.

Šis mediķu apstiprinātais līdzeklis nogalina sēnīti, likvidējot sēnīšu augšanu un reprodukciju infekcijas zonā.

Norādījumi:
Notīrīt un nožāvēt sēnīšu infekcijas skartās vietas. Lietot divas reizes dienā. Ja līdzeklis ir nonācis uz citām ādas zonām, nekavējoties to notīrīt.


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.