Doori Cosmetics - skaistums un veselība

SKAISTUMS UN VESELĪBA

 

 

Atdzīviniet un atjaunojiet savus matus un galvas ādu ar ārstniecisko augu šampūnu.
Veselīgs skaistums ir ticis pilnveidots ar 30 ārstnieciskiem augiem, tai skaitā pasaulē atzīto Korejas žeņšeņu.

Ķīmisko šampūnu pārpildītā tirgū, šampūns uz ārstniecisko augu pamata ir pelnījis ievērību.

Šampūni, kas vērtību piešķir vienīgi skaistumam, netiek pircēju augstu novērtēti. DOORI kosmētika novērtē ne tikai pircēju skaistumu, bet arī veselību, pateicoties mūsu specializācijai medicīnā un zinātniskajos pētījumos.

 

 

 

Austrumu medicīna

 

Kas ir Austrumu medicīna?

Tā ir tradicionālā medicīna, radusies Korejā (Āzijā).

 

 

Kas ir DAENG GI MEI RI?

Balstoties uz UNESCO nozīmēto Pasaules mantojumu, Heo Jun’s „Donguibogam”, kas tiek pielietots Austrumāzijas medicīnā, DOORI kosmētika nāca klajā paši ar savām ražošanas metodēm, lai radītu tradicionālās medicīnas kosmētiskos produktus piemērotus mūsdienu cilvēkiem. 

  

 

 

DAENG GI MEO RI, kas glabā „Donguibogam” noslēpumus

Ilchwibullodan

Satur dažādus ārstniecisko augu ekstraktus, piemēram, Rehmannia Chinensis Root un lotosa ziedu matu vitalitātei un veselībai.

 

Sinseonowundan

Satur tādus ārstniecisko augu ekstraktus kā Polygonum Multiflorim Root sakni, Psoralea Corylifolia Fruit, Eclipta Prostrata u. tml. vitāliem un apjomīgiem matiem.

 

Boeuncheonggyeolsu

Satur ārstniecisko augu recepti galvas ādas barošanai un mitrināšanai, lai galvas āda ir veselīgāka un tīrāka.

 

Chilseondan

Satur 7 dažādus ārstniecisko augu ekstraktus, ko izmantoja arī tradicionālās medicīnas dziednieki kā matu stiprinošus eliksīrus.

 

 

Tradicionālā DAENG GI MEO RI ražošanas metode

 

Galvenā īpašība, kas lika DAENG GI MEO RI ietekmēt ķīmisko šampūnu tirgu, ir tās tradicionālās ražošanas metodes noslēpums. Atšķirībā no citiem vienkāršiem ķīmiskiem savienojumiem, DAENG GI MEO RI satur iekšzemes ārstnieciskos augus un pirmšķirīgu attīrītu ūdeni, kas tika novārīts 72 stundu garumā, tad nostāvējies un koncentrēts, lai varētu tikt izveidots labākais ārstniecisko augu šampūns tirgū.
Mēs saviem klientiem cenšamies nodrošināt dabas pārpilnību

 

 

Papildinot veselīgu skaistumu ar ārstnieciskiem augiem
DOORI kosmētika

«DOORI kosmētika sākas ar dabu»

DOORI Cosmetics atrodas Kumsan, Korejā, kas ir galvenais ārstniecisko augu un Korejas žeņšeņa apgabals, lai tiktu ražoti labākie produkti, izmantojot austrumu dabas sastāvdaļas, sevišķi ārstniecisko augu sastāvdaļas, kas ir piemērotākās cilvēkam.

 

«DOORI Cosmetics pastāvīgi cenšas būt visla»

Ar 14 gadu pieredzi ārstniecisko augu pētniecībā, DOORI kosmētikas kompānija ir virzījusi Korejas ārstniecisko augu tirgu ar dažādiem pētījumiem un izmēģinājumiem un arī turpinās pastāvīgi pilnveidoties, ražojot vēl labākus produktus, lai varētu ierindoties arī pasaules tirgū.

 

«Mēs ražojam produktus, domājot par klientiem»

DOORI kosmētikas kompānija samazināja ķīmisko sastāvdaļu skaitu savos produktos, jo pircēju veselība ir kompānijas prioritāte. Kompānija nodrošināja vislabākos produktus, ļaujot ārstniecisko augu sastāvdaļām pietiekami ilgi nostāvēties ievērojot visas tradīcijas.

 

Galvenā laboratorija

 

Galvenajā laboratorijā labākie pētnieki veic pasākumus, lai izveidotu vislabākos produktus.

DOORI kosmētikas kompānijas galvenā laboratorija pēdējo 14 gadu laikā ir pētījusi tikai un vienīgi ārstnieciskos augus, lai varētu radīt pirmšķirīgus produktus.
Galvenajā laboratorijā mēs nepārstājam censties radīt pircējiem aizvien labākus produktus, izmantojot visiedarbīgākos ārstniecisko augu efektus.
Pateicoties galvenās laboratorijas pētījumiem un attīstībai, DOORI kosmētikas kompānija ir pircēju iecienīta, šampūnu, kosmētikas un produktu ķermenim dēļ. Galvenā laboratorija ir centusies radīt vislabākos produktus, lai palīdzētu uzlabot pircēju dzīves kvalitāti, analizējot un pētot pircēju vēlmes un tendences, kā arī klasificējot ārstniecisko augu sastāvdaļas, balstoties uz to raksturīgajām pazīmēm un veicot struktūras, kairinājuma un temperatūras pārbaudes.

 

Korejas Nr. 1 DAENG GI MEO RI

 

Pasaules tirgū – ASV, Kanāda, Japāna, Ķīna, Honkonga, Taivāna, Singapūra, Krievija, Austrālija, Jaunzēlande, Turcija, Vjetnama, Paragvaja, Mjanma, Mongolija, Spānija, Indonēzija, Latvija.

 

Izvēlei ir noteikti iemesli 

 

Daeng Gi Meo Ri ir izgatavots, ievērojot visas tradīcijas – ļaujot nostāvēties vairāk kā 30 izmeklētu ārstniecisko augu sastāvdaļu.

Daeng Gi Mei Ri ir izgatavots, izmantojot ārstniecisko augu ekstraktus, kas tika iegūti koncentrācijas un novecošanas procesā, pēc tam, kad tika ļauts nostāvēties vairāk kā 30 izmeklētām ārstniecisko augu sastāvdaļām, tai skaitā arī Sibīrijas krizantēmai, kas fermā tiek tradicionāli audzēta zem stingras uzraudzības rūpnīcā, kas atrodas Kumsan, Korejā.

Nostāvējušies ārstniecisko augu ekstrakti rūpējas par matiem, pirmkārt, parūpējoties par galvas ādu, kas ir matu veselības pamatā.

Nostāvējušies ārstniecisko augu ekstrakti nodrošina barošanu galvas ādai un matiem, kā arī rūpējas par matiem, pirmkārt, rūpējoties par galvas ādu, kas ir matu veselības pamatā.

Bez pievienotām krāsvielām.
Minimāls ķīmisko vielu daudzums.

Daeng Gi Meo Ri produktu krāsas ir ārstniecisko augu ekstraktu dabīgās krāsas bez pievienotām krāsvielām. Ķīmisko sastāvdaļu izmantošana ir maksimāli samazināta pircēja veselīgam skaistumam.

 

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.