SPA manikīrs: karaliska skaistumkopšana

SPA manikīrs pelnīti tiek uzskatīts par elites cienīgu manikīra veidu. Šī procedūra ir tik iedarbīga, efektīva un efektīga, ka tai nav līdzīgu. SPA manikīrā tiek izmantota gadsimtiem ilga aromterapijas, akupunktūras un pat filozofijas pieredze. Tā nav tikai banāla roku kopšana - tā ir maģiska un valdzinoša procedūra, kas saved kārtībā ne tikai rokas, bet arī dvēseli, jūtas, prātu un nervu sistēmu.

Neeksistē stingrs SPA manikīra veikšanas algoritms, viss ir atkarīgs no meistara un salona. Pieklusināts apgaismojums, meditācijas mūzika, maskas un vanniņas ar visdažādākajām dabiskām sastāvdaļām (medu, pienu, garšaugiem, cukuru, mālu, jūraszālēm), aromsveces un vīraks - tas, ar ko mūsdienās lutina SPA salona klientus. Galvenais mērķis: nirvāna - gan fiziska, gan garīga.

SPA manikīra pamatprocedūrā ietilpst terapeitiskās vannas, pīlings, masāža, karstā ķermeņa ietīšana, nagu apstrāde ar vīli, kutikulas noņemšana - vienmēr ar lāpstiņu (nagu šķēres ir pretrunā ar SPA manikīra filozofiju, taču tās var izmantot pēc klienta pieprasījuma). Aromātiskās eļļas un smaržīgie augu novārījumi mīkstina roku ādu un stiprina nagus, dāvā mieru, uzlabo garastāvokli, relaksē vai tonizē. Masāža labvēlīgi ietekmē ne tikai rokas, bet arī visu organismu kopumā, jo tiek stimulēti bioloģiski aktīvi punkti, kuru rokās ir ļoti daudz. Turklāt tas ir lielisks veids, kā mazināt pirkstu stresu un nogurumu pēc garas darba dienas pie datora vai pie stūres.

SPA manikīrs salonā aizņem aptuveni divas stundas. Un šajā laikā jūs būsit pilnīgi atrauti no pasaulīgās kņadas un steigas, aizmirsīsit par problēmām un bažām.

Tomēr jāatceras, ka viena SPA manikīra procedūra nespēj radikāli mainīt jūsu roku stāvokli, tam ir nepieciešams 5-6 regulāru procedūru kurss. Bet ja jums nav daudz brīvā laika un līdzekļu, tad SPA manikīru var veikt arī ierastā atmosfērā, jebkurā sev ērtā laikā un gandrīz velti. Starp citu, tā ir lieliska ideja vecmeitu ballītei vai mājīgam vakaram ģimenes lokā. Vai arī atpūtai vientulībā...

 


© 2020 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.