Kurš Nail Tek nagu kopšanas līdzeklis jums ir vispiemērotākais?

Visiem cilvēkiem nagi nav vienādi, tāpēc dažādām problēmām nepieciešami dažādi risinājumi. Nail Tek nagu kopšanas programma tika izstrādāta, lai palīdzētu ataudzēt garus, veselīgus un stiprus dabīgos nagus. Šī īpaši personalizētā programma garantē panākumus. Katrs līdzeklis ir paredzēts katra nagu tipa specifiskajām vajadzībām, tāpēc neatkarīgi no jūsu nagu stāvokļa, eksistē līdzeklis piemērots individuāli jums!

Laikapstākļi, dzīvesveids un ikdiena ietekmē jūsu nagu stāvokli. Nail Tek nagu kopšanas programma ļauj jums brīvi mainīt vienu līdzekli uz citu, nodrošinot individuāli jums piemērotu, ideālu nagu kondicionēšanu un stiprināšanu. Ja mainās jūsu vajadzības, var mainīties arī jūsu Nail Tek līdzeklis.

Lietošanas pamācība:

  1. Sāciet ar notīrītiem, kvadrātovālu vai apļveida formas nagiem. Nail Tek Crystal File kristālu nagu vīlīte ir lieliski piemērota dabīgu nagu formas veidošanai. Tās mikro gritu virsma pasargā dabīgā naga brīvo maliņu.
  2. Uzklājiet Nail Tek STEP ONE uz un zem naga. Katra veselīga manikīra un pedikīra pirmajam solim jāsākas ar šo maigo atjaunojošo līdzekli, kurš maigi notīra un efektīvi sagatavo dabīgā naga virsmu stiprinošu līdzekļu un nagu lakas uzklāšanai. 
  3. Apstrādājiet nagus uzklājot vienu jums piemērotā Nail Tek Formulation vai Foundation Formulation līdzekļa kārtu. Klientam ir iespēja izvēlēties, vai kā bāzes kārtu pielietot kādu no Nail Tek līdzekļiem VAI atbilstošo Foundation līdzekli. Sāciet uzklāšanu virzoties no baltā pusmēness formas ieloka uz naga galiņu, nostiprinot naga brīvo maliņu. Sekojiet, lai līdzeklis nenokļūst uz kutikulām, jo tas var kļūt sausas. 
  4. Krāsojiet jūsu mīļākā toņa nagu laku divās kārtās.
  5. Aizsargājiet nagus ar atbilstošo Nail Tek Formulations vai Quicken ātri cietējošo nagu lakas žāvētāju, virskārtu. Pabeidziet ar 10-SPEED kārtas uzklāšanu.
  6. Uzklājiet atbilstošo Nail Tek Formulation līdzekli katru dienu 7 dienu garumā kā virsējo kārtu virs nagu lakas, lai nostiprinātu un aizsargātu nagu brīvās maliņas.

© 2021 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.