Bezmaksas apmācība mācību centrā "Oniks BETA"

Kompānijas “Oniks BETA” starptautiskais projekts sadarbībā ar vadošajiem nagu skaistumkopšanas industrijas ražotājiem.

 

Projektu atbalsta – Sparitual (ASV), Orly International Ind. (ASV), Cuccio Naturale (ASV), Cuccio Professional (ASV), Doori International Ind. (Koreja).    
Projekta mērķis – sagatavot kvalificētus nagu skaistumkopšanas industrijas speciālistus, kuri prot strādāt ar mūsdienu tehnoloģijām.
Projekta ietvaros mācību centrs Oniks BETA aicina apgūt nagu skaistumkopšanas speciālista profesiju.

Mācību programma: “Manikīra un pedikīra speciālists”, 480 stundas (programmā: manikīrs, pedikīrs, akrils, gēls, gēla laka)
Licences Nr.:  P-9347
Akreditācijas nrAP 2923

Slēdzot līgumu par apmācību šī projekta ietvaros, students apmaksā tikai materiālu iegādi 470,00 € apmērā (bāzes komplekts: materiāli un instrumenti), visus ar mācību procesa organizāciju saistītos tēriņus sedz projekta organizatori. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2018. gada 22. janvārim. Projekta absolventiem tiks sniegtas nodarbinātības iespējas. Uzņemšanas grupā prioritāte tiks dota pieteikumiem ar potenciālas darbavietas esamību.

Mācību periods: 05.02.2018 - 10.05.2018;
Mācību intensitāte: 3 reizes nedēļā no plkst. 9:00-18:00 (1;2;4);
Kopējs mācību stundu skaits: 480, no kurām 367 - praktiskās nodarbības.

Pēc profesionālās tālākizglītības programmas apguves absolventiem jānokārto profesionālās kvalifikācijas eksāmens atbilstoši  „Manikīra un pedikīra speciālists” profesijas standarta prasībām. Pēc veiksmīgas profesionālās kvalifikācijas eksāmena nokārtošanas, absolventiem tiek piešķirta kvalifikācija „Manikīra un pedikīra speciālists”.

Pēc pilnas „Manikīra un pedikīra speciālists” programmas apgūšanas tiek izsniegta valsts apliecība par 2. līmeņa profesionālo kvalifikāciju.

Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt pa tālruni +371 67274212, e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai SIA „Oniks BETA” Mācību centra ofisā, Dārzaugļu ielā 1-104, Rīgā!

Gaidām Jūs mūsu mācību centrā!

Ar cieņu,
mācību centrs Oniks BETA


© 2018 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.