Mezoterapija bez sāpēm? Jā, tas ir iespējams!

Klasiskās mezoterapijas procedūras efekts parasti pārspēj visas cerības. Taču ne katra sieviete spēj viegli pārciest dažkārt sāpīgās injekcijas.

Mūsdienu alternatīva skaistumkopšanas procedūrām, kurās lieto injekcijas, ir pilnīgi (!) nesāpīga mezoinjekciju procedūra ar jaunās paaudzes aparātu Mezopen.

Mezopen aparāta izmantošana neizraisa nekādu diskomfortu un neprovocē pietūkumu vai zilumu rašanos. Šī procedūra ir viens no efektīvākajiem, patīkamākajiem, ātrākajiem un drošākajiem veidiem, lai cīnītos ar vecuma pazīmēm - grumbām, ādas sausumu, blāvu ādas krāsu. Šai procedūrai ir ļoti maz kontrindikāciju, un nav vecuma ierobežojumu, lai to izmantotu.

Par mikroadatu mezoterapiju ar Mezopen aparātu stāsta Rīgas salona Oniks BETA kosmetoloģe Ina Dubecka. 

Mezopen - maigas skaistumkopšanas injekcijas

Lai varētu par šo jauno procedūru pārliecināti runāt, personīgi to izmēģināju. Patiešām, Mezopen nerada diskomfortu - nekādu sāpju! Savukārt efekts ir vienkārši satriecošs: jau pēc pirmās procedūras pazuda "vārnu kājiņas" ap acīm un pie mutes, tika izlīdzinātas nedziļas grumbas un izskats kļuva svaigs un atjaunināts. Uzreiz mīnus 5 gadi! Procedūra aizņem ne vairāk kā vienu stundu, rezultāts - dabisks, pamanāms un ilglaicīgs.

"Mezopen - procedūra, kas atjauno ādu un likvidē rētas uz sejas," stāsta kosmetoloģe Ina Dubecka. "Procedūra tiek veikta ar mezoinjektoru - speciālu aparātu, kas precīzi nodrošina vissvarīgāko - vajadzīgo adatas iekļūšanas ādā dziļumu - 3-4 mm."

Galvenās šīs metodes priekšrocības: procedūrai nav raksturīga sezonalitāte; kā jau minēju - tā ir nesāpīga un neatstāj pēdas un zilumus.

Mezopen - tā ir mikroadatu terapijas forma, kas rosina momentānu kolagēna un elastāna sintēzi ādā. Pasaulē šī procedūra ir populāra tendence aparātu kosmetoloģijā, taču Latvijā pavisam nedaudzi saloni var lielīties ar šo unikālo jauninājumu.

Pēc mikroadatu iedarbības (kas uz ādas pārvietojas stingri noteiktā kārtībā) jebkuri preparāti vai preparātu kombinācijas (uzklātas uz ādas pirms un/vai pēc procedūras) iekļūst dziļākajos ādas slāņos. Izpēte un mana personīgā pieredze apstiprina, ka Mezopen lietošana uzlabo ārīgo preparātu (mezoterapijas "kokteiļu") efektivitāti par vairākiem simtiem procentu. Barības vielas un aktīvās sastāvdaļas nonāk visdziļākajos ādas slāņos, kas arī noved pie acīm redzama ādu atjauninoša rezultāta. Turklāt iedarbība ir ilgstoša - katru dienu pēc procedūras veikšanas ir jūtamas pozitīvas pārmaiņas ādā. Brīnišķīgais atjaunināšanās efekts var ilgt līdz pat vairākām nedēļām. Taču es iesaku veikt Mezopen procedūru kursu - procedūru skaits ir atkarīgs no vecuma, ādas stāvokļa, esošajām ādas problēmām un vēlamā rezultāta.

Svarīgi pieminēt, ka Mezopen iespējams pielietot pat jutīgākajās ādas zonās (tā ir taisnība - procedūras laikā, pat skarot ādu ap acīm, lūpām un pieres daļā, es nesajutu nekādu diskomfortu). Procedūras gaitā tiek izlīdzinātas vecuma grumbas, samazinās hiperpigmentācija, strijas un piņņu rētas.

Gluži kā klasiskās mezoterapijas procedūras laikā, pirms šīs procedūras veikšanas kosmetologs piemeklē individuāli katram klientam nepieciešamos "kokteiļus", gatavotus no ādu atjauninošiem, barojošiem un mitrinošiem preparātiem - vitamīniem, hialuronskābes, mikroelementiem. Procedūras mērķis ir uzlabot ādas kvalitāti - atgriezt tai elastību, tvirtumu, veselīgu un labi koptu izskatu. Ir iespējams likvidēt pat no bērnu dienām palikušās rētas! Šādi Mezopen metodi var pielietot pietiekami ilgi, taču, izmantojot to regulāri un pastāvīgi, var patiešām kavēt novecošanos un ievērojami pilnveidot sejas ādas izskatu.

"Papildus ārstniecisko un atjauninošo procedūru kursiem var veikt arī "momentānas" vienreizējas procedūras, piemēram, liftingu un tūskas noņemšanu zonā zem acīm, kas dažkārt ir ļoti svarīgi, īpaši, ja vēlaties sevi savest kārtībā pirms kāda publiska vai svarīga notikuma," piebilst kosmetoloģe Ina Dubecka. "Īsi pirms gaidāmajiem Ziemassvētkiem tas ir tieši tas, kas vajadzīgs!" 

Dr. Belter vācu kvalitāte - vienmēr uzticama!

Salona Oniks BETA kosmetologi strādā ar profesionālo Dr. Belter kosmētiku, kas piedāvā speciālus koncentrātus - ampulas serumus. Visi šie līdzekļi satur vienīgi dabīgas sastāvdaļas piesātinātā koncentrācijā, kuras pielāgotas jebkura vecuma klientiem un jebkura tipa ādas problēmu risināšanai. Lietošanas rezultāts ir redzams uzreiz un ar laiku kļūst aizvien spēcīgāks.

Šādi - izmantojot Mezopen aparātu - mana āda tika bagātināta un piesātināta ar ekskluzīvās ampulas Nr. 16 Hyaluronic Factor 5 saturu. Ampulā ir hialuronskābe, kas kā endogēna mitruma saistviela rada pieckārtēju iedarbību. Dažādu veidu molekulas tiek ievadītas ādā, aizpildot grumbas un mazinot tumšos ādas plankumus, bet alpīnijas augu ekstrakts (Alpina Galanga) stimulē ādas dabīgo hialuronskābes ražošanu.

No salona, kur man veica nesāpīgu mezoterapijas procedūru ar Mezopen aparātu, gāju prom laimīga un galvenais - jaunāka!

P.S. Nākamreiz vēlos izmēģināt Mezopen ar ampulu Nr. 13 Lifting Essence, kas nodrošina liftinga efektu - tieši tas, kas vajadzīgs nobriedušai, nogurušai ādai.


Oniks BETA SPA skaistumkopšanas salons

Labi pazīstams rīdziniekiem ar augstu apkalpošanas kvalitāti un pakalpojumu daudzveidību. Mēs piedāvājam biznesa klases salona pakalpojumu klāstu: jebkuras sarežģītības frizūras un griezumus, nagu kopšanas pakalpojumus (manikīru, pedikīru, nagu pieaudzēšanu), matu pieaudzēšanu, kosmetoloģiju, SPA-procedūras, solāriju un daudz ko citu jūsu skaistumam!

© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.