Jutekliskais dūmakainu acu make-up (Smoky eyes)

Dūmakainā make-up noslēpums.

Pirmoreiz Baltijā, kompānija Oniks BETA piedāvā pasaules brendu Palladio, ar 30 gadu vēsturi un popularitāti daudzās valstīs, īpaši iemīlētu Holivudas profesionāļu vidū. Dekoratīvā kosmētika Palladio turpina gūt popularitāti ne tikai tāpēc, ka visi kosmētikas līdzekļi satur augu ekstraktus un vitamīnus, tiem ir pretnovecošanās, mitrinoša un pretiekaisuma iedarbība, kā arī tie ir piemēroti jutīgai ādai. Aktuālā un mūsdienīgā kosmētikas līnija sevī ietver visus mūžīgās klasikas elementus un ir unikāla tāpēc, ka ir piemērota kā profesionālai, tā ikdienas lietošanai. Make-up vienmēr ir bijis ne tikai sevis izgreznošanas veids, bet arī īsts pilnīgas pārveidošanās ierocis. Daži maigi un svaigi toņi spēj jūs pārvērst par pašu nevainīgumu, bet biezs skropstu tušas slānis un dramatiska acu kontūra - par liktenīgo skaistuli.   

Jutekliskais dūmakainu acu make-up (Smoky eyes)

Dūmakainu acu make-up ir lielisks piemērs tam, kā moderns un profesionāls make-up ir pārvērties par klasisko. Šo acu krāsošanas stilu vizāžisti sauc par make-up "mazo, melno kleitiņu". Tāpat kā Koko Šanel mūžīgie radījumi, dūmakains acis ir detaļa, kura jebkuru sievieti padara seksuālu, koķetu un ļoti pievilcīgu.

Dūmakainu acu make-up dažreiz tiek izmantots vakara, kas viennozīmīgi ir pavedinošākais, grimam. Taču akcents uz acīm aktuāls ir vienmēr. Katrai sievietei ir vērts apgūt tā izpildīšanas tehniku, lai jebkurā brīdī, bez apkārtējo palīdzības, varētu savu izskatu padarītu jutekliski noslēpumainu.  Īpaši žurnāla lasītājām, kompānijas "Oniks BETA" vizāžiste Jeļena soli pa solim parāda make-up uzklāšanas tehniku ar dekoratīvās kosmētikas Palladio bagātā arsenāla palīdzību.  

Jums būs nepieciešams rīsu pūderis Palladio, make-up bāze Primer, melns acu kontūrzīmulis, tumšu toņu acu ēnas (melnas, brūnas, violetas, pelēkas un tml.), gaišu toņu acu ēnas (gaiši pelēkas un gaišas smilškrāsas), melna skropstu tuša. Un, protams, nekādi nevarēs iztikt bez acu ēnu otiņām un aplikatoriem.


Pirmais solis.  Uz iepriekš attīrītu un mitrinātu ādu ap acīm uzklājiet Primer (PEP01) acu ēnu bāzi (ar acu ēnu bāzes palīdzību var izlīdzināt plakstiņa ādas krāsu un paslēpt nelielas nepilnības). Šī ir make-up bāze, pateicoties kurai make-up būs noturīgs un neradīsies acu ēnu nobiršanas vai savelšanās problēmas. Nostiprināt make-up bāzi var ar caurspīdīgu pūderi.

img 37591


Otrais solis. Gar skropstu līniju ar acu zīmuli (nr. PPE02) novelciet augšējā plakstiņa kontūrlīniju, sākot no augšējā plakstiņa vidus, līniju pakāpeniski padarot biezāku un velkot to nedaudz uz augšu, deniņu virzienā. Šādi kontūrlīnija ir smalka no iekšējā kaktiņa līdz tā vidum un divreiz biezāka no plakstiņa vidus līdz ārējam kaktiņam. Iztušējiet kontūrlīniju ar mīkstu otiņu (AB459).  Atstarpēm starp skropstām ir jābūt rūpīgi aizkrāsotām. Apakšējo plakstiņu krāsojiet ar zīmuli virzienā no ārējā acs kaktiņa. Līnijai ir jābūt smalkai. To var iztušēt ar acu ēnu otiņu.

 img 37741


Trešais solis. Sāciet acu ēnu uzklāšanu. Ar platu acu ēnu uzklāšanas otiņu (AB457) uzklājiet tumšo acu ēnu toni (LINER tonis, SILKFX WTES08 komplektā) pa virsu iztušētajam acu zīmulim uz visas kustīgās plakstiņa daļas un uzmanīgi to iztušējiet. Augstāk par tumšo acu ēnu toni, uzklājiet gaišās acu ēnas (CREASE tonis, SILKFX WTES08 komplektā). Tās var būt arī tumši pelēkas vai grafīta krāsas acu ēnas.

 img 3792


Ceturtais solis. Tālāk no kustīgās plakstiņa daļas līdz uzacs loka apakšdaļai uzklājiet gaišas, ādas toņu acu ēnas (ALL-OVER BASE tonis, SILKFX WTES08 komplektā). Uzmanīgi iztušējam.  

 img 3841


Piektais solis. Kā variantu, zem uzacs un acs iekšējā kaktiņā uzklājam mirdzošas acu ēnas (acu ēnu zīmulis ESLC10). Radot dramatisku, matētu, dūmakainu acu tēlu, mirdzošās acu ēnas neuzklājam!


Nobeigumā  – skropstas. Skropstu tušai ir jābūt paredzētai vakara grimam (PTM01), t.i., jābūt biezākai un piesātinātākai. Augšējās un apakšējās skropstas centieties krāsot no pašām saknēm un ļoti biezā kārtā.

img 3832 


Visbeidzot: lai noņemtu acu ēnu uzklāšanas laikā nodrupušās acu ēnas, paņemiet plato otiņu, iemērcējiet to pūderī un uzklājiet zonai zem acīm.

Pats galvenais dūmakainā make-up uzklāšanā ir tekoša pāreja no viena toņa uz citu, no tumšāka uz gaišāku. Acu ēnas uzklājiet tās it kā iepliķējot plakstiņa ādā. Izvēlieties saskaņotus toņus: tumši zilu acu zīmuli ar zilām acu ēnām, tumši brūnu - ar brūnām, pelēku - ar ogļu pelēku un tml. Universāls ir tikai melns acu zīmulis - tas saskan ar jebkuru acu ēnu toni.

Apsveicam! Jums ir sanācis dūmakainu acu make-up no Palladio un jūs esat kļuvusi par juteklīga un apburoša skatiena īpašnieci.

img 3827 img 3827s

Līdz nākošai meistarklasei!

Jūsu Oniks BETA


© 2019 oniksbeta.lv. All Rights Reserved.